KËRKO NË WEBSITE:

Showbiz

Gjakovari nesër pritet të thyejë një rekord të Guinnessit me figurën e Rita Orës

Shkruar nganë14 Maj 2017

Alkent Pozhegu do të provojë që nesër të thyejë tjetër rekord të Guinnessit. Artisti tashmë është pjesë e Librit të Rekordeve botërore me një mozaik të punuar nga drithërat, përkatësisht ka shkruar emrin e Messit dhe nofkën e Cristiano Ronaldos ‘CR7’. Pozhegu më 15 dhe 16 në palestrën e sportit në qytetin e Gjakovës “Shani […]

Lexo më shum

YouTube shpërblen labelin ‘Babastars’

Shkruar nganë12 Maj 2017

Fal suksesit të labelit të reperëve “Babastars”, ata janë shpërblyer prej YouTubes. Këtë e ka bërë të ditur vet anëtari i labelit Getoar Selimi, i cili me këtë rast e ka zbuluar edhe shpërblimin. Bëhet fjalë për butonin e argjendtë, të cilin ueb-faqja i ka ndarë me rastin e arritjes së 100 mijë ndjekësve të […]

Lexo më shum

Mësoni se kush ka paralajmëruar koncert madhështor në Prishtinë

Shkruar nganë12 Maj 2017

Nga postimet në rrjete sociale kantautori i mirënjohur nga Shqipëria ka paralajmëruar koncert në Prishtinë. Sipas kantautorit, koncerti i radhës në Prishtinë do të jetë i një formati tjetër dhe i organizuar si asnjëherë më parë. ‘”Tingujt E Ditarit Tim” si asnjëherë më parë, së shpejti në Prishtinë…’, ka shkruar ai në profilin e tij […]

Lexo më shum

Enca po sjell album

Shkruar nganë6 Maj 2017

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është duke punuar në disa projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjell brenda pak ditësh. Kësaj here, këngëtarja ka treguar se bëhet fjalë për një projekt gjigant, siç është albumi. Përmes një fotografie të publikuar në InsaStory, Enca shkruan se albumi i saj i ri, njëherësh i pari […]

Lexo më shum