Mob.: +16468335060 info@radiokoha.com

Radio KOHA

Radio e mbar shqipëtare, zëri i muzikes shqipe. 

Me ne gjithëmon afer vendëlindjes tuaj

KERKOJM MODERATOR/E

Kontakt!

info për kontakt në radio

Viber: +16468335060
WhatsApp: +16468335060
Tel Fix: +16468335060
Skype: urimet.radiokoha.com
E-mail: info@radiokoha.com

RADIOKOHA

Radio Koha është zëri i ëmbël i muzikës shqipe, gjithmonë afër vendlindjes suaj. Një ndjesi e re dhe Zemra e Shqiptarisë, Radio Koha bën ditën tuaj të paharrueshme me shumëllojshmërinë e madhe të këngëve. Mbush energji për ditë pune dhe pushon mendjen dhe shpirtin kur të doni atë në këtë mënyrë. Dëgjoni këngët e mrekullueshme melodioze të zgjedhjes suaj gjatë gjithë kohës 24/7. Radio Koha është stacion radio e përshtatur plotësisht në internet, e cila ju siguron kënaqësinë 100%. Bashkohuni me ne për të qenë pjesë e kësaj familje të mrekullueshme!

YouTube

Shoki jem dola dhe une – Shpresa Gojani

Në trend

YouTube

Sanimete Krasniqi – kur t pendohesh

YouTube

Nora Istrefi x Claydee x Eli Malaj – GATI

YouTube

Albrim Llapqeva – Kqyrja ftyren

Playlists

Naseri & Ezo – Potpuri Gezuar – LABIA
Eralda Jashari – Mere zemren tem
Ryva Kajtazi & Osman Imeraj- Potpuri

WWW.RADIOKOHA.COM

Na ndiqni në të gjitha platformat tona sociale